KURUMSAL
1996 yılında Plastik Hamadde ve Plastik Ambalaj Malzeme imalatı yapmak üzere Yeni Yalova Yolu üzerinde kurulmuş olan firmamız kurulduğu günden bugüne her geçen gün hızla büyüyerek 2006 yılı aralık ayından itibaren Demirtaş Org.San.Bölgesi’nde faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamız, global pazarlardaki en son gelişmeleri yakından takip etmektedir. Teknoloji ve ar-ge yatırımlarımızla uluslararası kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak, sektörde söz sahibi bir firma olma yolunda hızla ilerlemektedir. Kuruluşumuzdan itibaren, müşterilerimizin gereksinimlerini dinleyerek hareket etmeyi ve birlikte çalıştığımız firmalara ölçek farkı gözetmeksizin aynı kalite ve hizmet anlayışını sunmaya özen göstermekteyiz.
AR-GE
Yüksek standartlarda kaliteli ve yenilikçi üretim, AR-GE çalışmaları gerektirir. Gelişimi ve verimliliği kendisine ilke edinmiş olan PAKPLAS, ürünlerini ulusal ve uluslararası labaratuarlarlarda testlere tabi tutmaktadır. Bunun yanında global firmalardan know-how ve danışmanlık hizmeti almaktadır.
KALİTEMİZ
Pakplas Plastik olarak, iş hayatımızdaki sorumluluklarımızı ve sizlere duyduğumuz saygıyı ön planda tutarak, kendimizi sürekli geliştirip yenileyerek daha iyi hizmet vermeyi verimlilik gücümüzü arttırmayı, kaliteden asla ödün vermemeyi, müşterilerimiz ve çalışanlarımız nezdinde bunu bir iş prensibi olarak algılamayı en önemlisi, "Tercihiniz" olarak kalmayı kendimize görev biliyoruz.
louis vuitton outlet cheap louis vuitton lebron 12 michael kors outlet retro jordans for sale jordans for women cheap jordan shoes sport blue 3s sport blue 6s sport blue 3s foamposites jordan 3 wolf grey louis vuitton outlet jordan 3lab5 jordan 3 sport blue louis vuitton outlet louis vuitton outlet beat by dre cheap michael kors outlet cheap jordans